Endokrynolog Szamotuły

Endokrynologia to bardzo ważna dziedzina medycyny, która dotyczy zaburzeń hormonalnych. Zaburzenia ze strony układu dokrewnego często uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a w niektórych przypadkach stanowią bezpośrednie zagrożenie dla życia. Dobry i sprawdzony endokrynolog jest nieocenionym wsparciem, jeśli chcemy przywrócić organizm na dobre tory i zacząć na nowo cieszyć się życiem. W Ostoi Zdrowia jest to możliwe.

Endokrynolog Szamotuły prywatnie

Ostoja Zdrowia to prywatna poradnia, zatrudniająca doświadczonych i kompetentnych lekarzy. Mamy świadomość tego, jak w leczeniu pacjenta ważna jest indywidualizacja terapii oraz zapewnienie mu szerokiej diagnostyki. W Ostoi Zdrowia konsultacje endokrynologiczne przeprowadza dr Katarzyna Piątek, która służy swoim wieloletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi. Zleci również precyzyjną diagnostykę, która jest kluczowa w określeniu problemu i wybraniu optymalnej terapii.

Kiedy zgłosić się do endokrynologa?

Chora tarczyca potrafi o sobie dać znać. Nie zawsze jednak łączymy dolegliwości z nieprawidłową pracą tarczycy. Do endokrynologa warto się wybrać w sytuacji, gdy odczuwamy:

  • ogólne zmęczenie
  • osłabienie
  • problem ze wstaniem po przespanej nocy
  • spadek nastroju i jego wahania
  • uderzenia gorąca
  • spadek lub wzrost wagi ciała
  • problemy skórne
  • senność

dr n. med. Katarzyna Piątek INTERNISTA

Pan dr Katarzyna Piątek posiada ogromne doświadczenie w leczeniu chorób tarczycy takich jak: niedoczynność tarczycy, w tym choroba Hashimoto, nadczynność tarczycy, w tym choroba Gravesa-Basedowa, czy też rak tarczycy. Stale poszerza i uaktualnia swoją wiedzę endokrynologiczną na kursach i szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne, którego jest również członkiem.

lek. Daniela Dadej ENDOKRYNOLOG

Pani dr zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem chorób przysadki (choroba Cushinga, akromegalia, hiperprolaktynemia, guzy przysadki, niedoczynność przysadki), nadnerczy (guzy nadnerczy, niedoczynność i nadczynność kory nadnerczy), tarczycy (niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroba Hashimoto i Gravesa-Basedowa, wole wieloguzkowe), przytarczyc, gonad oraz otyłości.

Endokrynolog Szamotuły - Ostoja Zdrowia
O nas

Ostoja Zdrowia jest miejscem w którym troska o pacjenta jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego w naszej przychodni w Szamotułach dostępni są specjaliści z zakresu kardiologii, kardiochirurgii oraz wielu innych dziedzin medycyny. 

Dogodny dojazd

Zadbaliśmy o to aby nasi pacjenci w łatwy sposób mogli do nas trafić.

Duży parking

Dysponujemy dużą ilością miejsc parkingowych.

Dogodna lokalizacja

Nasza lokalizacja blisko centrum miasta jest dodatkowym atutem.

Przytulna atmosfera

Pacjenci mogą u nas liczyć na miłą i przyjazną atmosferę.

Endokrynolog Szamotuły - lokalizacja