Internista Szamotuły

Internista Szamotuły – dr dr n. med. Monika Dzieciuch-Rojek współpracuje z nami od samego początku istnienia Ostoi Zdrowia. To bardzo doświadczony internista, który z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Pani dr jako kardiolog służy również wsparciem we wszystkich schorzeniach związanych z układem krążenia. Na miejscu możliwa jest konsultacja z ECHO serca i EKG. Jeśli szukasz zatem zaufanego i najlepszego dla siebie internisty w Szamotułach  – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami.

Internista Szamotuły

Ostoja Zdrowia funkcjonuje jako prywatna poradnia kardiologiczna, która współpracuje z najlepszymi lekarzami, specjalistami. W naszym zespole mamy doświadczonych kardiologów, kardiochirurgów oraz specjalistów chorób wewnętrznych. W naszej poradni zajmujemy się diagnozowaniem chorób układu krążenia i układu oddechowego, pokarmowego, kostno-stawowego, moczowego, odpornościowego, a także chorób tarczycy, chorób metabolicznych. Dobieramy odpowiednie leczenie, staramy się robić wszystko aby nasz pacjent czuł się zaoopiekowany. W Ostoi Zdrowia pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc połączoną z rodzinną i komfortową atmosferą.

Internista Szamotuły w Ostoi Zdrowi

Choroby wewnętrzne dotyczą układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, ruchu, krwiotwórczego, hormonalnego oraz chorób przemiany materii. Lekarz internista ma szeroką wiedzę medyczną dotyczącą funkcjonowania ludzkiego organizmu i diagnostyki chorób. Często to on jest lekarzem pierwszego kontaktu, który kieruje na badania lub do lekarzy innych specjalizacji.

 • zapewniamy fachową i troskliwą opiekę
 • krótkie terminy oczekiwania na wizytę
 • dobrze wyposażone zaplecze medyczne
 • działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu internistów i kardiologów

Poradnia kardiologiczna Szamotuły
- zakres usług

W przychodni Ostoja Zdrowia prowadzimy diagnozę i leczenie następujących chorób:

 • choroby serca i układu krążenia – nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, zakrzepica, miażdżyca, zaburzenia rytmu serca, zapalenie mięśnia sercowego
 • choroby układu oddechowego 
 • choroby układu dokrewnego
 • choroby układu moczowego
 • choroby układu kostno-stawowego
 • choroby układu pokarmowego
 • cukrzyca i jej powikłania

Zakres usług, jakie oferujemy w naszej poradni kardiologicznej w Szamotułach, to:

 • konsultacje kardiologiczne dla osób dorosłych,
 • badania kontrolne po przechorowaniu COVID-19,
 • EKG,
 • EKG Holter 24 H,
 • ECHO serca,
 • farmakoterapia.

CENNIK:

Pierwsza konsultacja z ECHO serca i EKG: 250zł

Każda następna wizyta: 200zł

EKG Holter 24H: 120zł

ECHO serca: 150zł

dr n. med. Monika Dzieciuch-Rojek INTERNISTA, KARDIOLOG

 

 

Pani dr jest absolwentką Wydziału Chemii UJ w Krakowie oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie oraz. W Klinice Chorób Serca i Naczyń Szpitala Jana Pawła II w Krakowie pracowała w latach 2013-2017, gdzie zajmowała się diagnostyką oraz leczeniem chorób kardiologicznych, jak również w pełni angażowała się w  kliniczne badania – w obrębie medycyny regeneracyjnej. Tytuł doktora nauk chemicznych otrzymała w 2015 roku, pracując nad badaniami dotyczącymi innowacyjnego leku, który był wykorzystywany w terapii celowanej raka jelita grubego. W roku 2017 Pani dr współpracowała z Kliniką Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie w ramach specjalizacji z kardiologii. W 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od tego czasu również podleją pracę na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Szamotułach. W swojej wieloletnej praktyce lekarskiej Pani dr preprowadziła szereg badań echokardiograficznych. Pracowała również przy diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń sercowo-naczyniowych.

Internista Szamotuły - Ostoja Zdrowia
O nas

Ostoja Zdrowia to nowa przychodnia, która skupia specjalistów internistów, kardiologów oraz kardiochirurgów. To miejsce, gdzie pacjent może spotkać się z profesjonalnym podejściem, ogromem wiedzy ze strony lekarzy oraz bardzo miłą atmosferą.

Dogodna lokalizacja

Ostoja Zdrowia znajduje się blisko centrum miasta.

Duży parking

W pobliżu naszej przychodni znajduje się duży parking .

Łatwy dojazd

Nasza przychodnia znajduje się w bardzo dogodnej części miasta

Przytulna atmosfera

Dbamy o to by u nas każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Poradnia kardiologiczna Szamotuły - lokalizacja