CENNIK:

Pierwsza konsultacja z ECHO serca i EKG: 350zł

Konsultacja z EKG: 280zł

EKG Holter 24H: 140zł

ECHO serca: 180zł

dr hab. n. med. Anna Komosa
KARDIOLOG

Dr hab. n. med. Anna Komosa jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, obecnie pracuje w Klinice Hipertensjologii, Angiologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Długiej 1/2. W latach 2008-2022r. pracowała w I Klinice Kardiologii UM przy ul. Długiej w Poznaniu, gdzie w 2013r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych, a w styczniu 2022r. uzyskała tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych.

W 2018r. uzyskała stopień specjalisty w dziedzinie kardiologii. Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, nabytych wad serca, zaburzeń rytmu serca, niewydolności serca. Specjalizuje się również w opiece nad pacjentami po przebyciu infekcji COVID-19, w trakcie pandemii przepracowała wiele miesięcy w szpitalu tymczasowym MTP w Poznaniu.

Poza pracą kliniczną z pacjentami prowadzi zajęcia ze studentami medycyny zarówno polsko- jak i anglojęzycznymi jako adiunkt. Jest członkinią polskiego i europejskiego towarzystwa kardiologicznego (PTK i ESC) oraz autorką wielu publikacji w międzynarodowych czasopismach medycznych. Uczestniczka i wykładowca na licznych konferencjach kardiologicznych.
Prywatnie dr hab. n.med. Anna Komosa jest szczęśliwą żoną i mamą 4 dzieci.

Zakres działania:
– EKG
– Echo serca
– konsultacje kardiologiczne osób dorosłych (>18 rż)
– farmakoterapia choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, nabytych wad serca
– kwalifikacja do zabiegów kardiologii inwazyjnej: koronarografia, implantacja stymulatora / kardiowertera, ablacja zaburzeń rytmu
– wstępna ocena wskazań do operacji kardiochirurgicznych
– badania kontrolne po przechorowaniu COVID-19