Dermatolog Szamotuły

Dermatologia to dziedzina medycyny skupiająca się na chorobach skóry, włosów i paznokci. Dermatolog jest specjalistą zajmującym się profilaktyką, rozpoznawaniem i leczeniem chorób skóry oraz wytworów naskórka, czyli włosów i paznokci. Zapraszamy do Ostoi Zdrowia na konsultacje dermatologiczne.

Dermatolog Szamotuły prywatnie

Ostoja Zdrowia to prywatna poradnia medyczna, która zatrudnia najlepszych specjalistów w tym także dermatologa. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do pacjenta i zapewnienie mu jak najlepszej opieki lekarskiej – aby leczyć skutecznie. W Ostoi Zdrowia swoim wsparciem i doświadczeniem służy dermatolog dr Alicja Kowzan-Korman. W Ostoi Zdrowia mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc dermatologa połączoną z rodzinną i komfortową atmosferą.

Kiedy zgłosić się do dermatologa?

Do dermatologa powinien zgłosić się każdy, kto zauważa u siebie nietypowe objawy występujące na skórze, paznokciach lub włosach. Mogą być to np.:

  • nadmierne przetłuszczanie się lub przesuszenie skóry, włosów
  • łuszczenie, pękanie, swędzenie lub pieczenie występujące na skórze
  • wysypka, wypryski, plamy, trądzik
  • łupież, wypadanie włosów
  • zmiany struktury i koloru paznokci
  • pojawienie się znamienia lub zmian w wyglądzie istniejących znamion i pieprzyków

Dr n. med. Alicja Kowzan-Korman DERMATOLOG

Pani dr dr Alicja Kowzan-Korman posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry. Jej bogate doświadczenie kliniczne poparte jest między innymi 16 latami pracy w poradniach przyszpitalnych. Pani dr jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dermatolog Szamotuły - Ostoja Zdrowia
O nas

Ostoja Zdrowia to nowoczesna przychodnia, w której pracują doświadczeni specjaliści w zakresie kardiologii, kardiochirurgii oraz dermatologii. Na miejscu pacjent może spotkać się z profesjonalnym podejściem, dużym doświadczeniem ze strony lekarzy oraz miłą atmosferą.

Przytulna atmosfera

W naszej poradni dbamy o komfortową i przyjemną atmosferę.

Dogodna lokalizacja

Ostoja Zdrowia jest zlokalizowana nieopodal centrum miasta.

Łatwy dojazd

Nasza przychodnia znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Duży parking

Posiadamy dużo miejsc parkingowych dla naszych pacjentów.

Dermatolog Szamotuły - lokalizacja