CENNIK:

Konsultacja bez USG : 250zł

Konsultacja z USG dopplerowskim kończyn dolnych: 330zł

dr n. med. Andrzej Jawień
CHIRURG NACZYNIOWY

Dr n. med. Andrzej Jawień jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2006r. pracuje w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Długiej w Poznaniu, gdzie w 2013r. obronił tytuł doktora nauk medycznych. W 2014r. uzyskał stopień specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej a w 2021r. uzyskał stopień specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń z zakresu chirurgii naczyniowej u osób dorosłych, m.in. przewlekłej niewydolności żylnej, żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych, tętniaków i zwężenia tętnic szyjnych.

Poza pracą kliniczną z pacjentami interesuje się edukacją medyczną i prowadzi liczne zajęcia ze studentami medycyny zarówno polsko- jak i anglojęzycznymi jako starszy wykładowca w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii.

Jest członkiem polskiego i europejskiego towarzystwa chirurgii naczyniowej (PTCHN i ESVS) oraz autorem kilku publikacji w międzynarodowych czasopismach medycznych. Uczestnik i wykładowca na wielu konferencjach chirurgii naczyniowej.